אודותינו

מתוק וקופץ בגלל


מי אנחנו

“מתוק וקופץ” – אטרקציות לארועים הינה חברה פרטית אשר הוקמה ע”י צמד חברי ילדות ומתמחה בהפקת אירועים, הפקת ימי הולדת, מסיבות, קייטנות, הפנינגים, ימי גיבוש לעובדים וחברות, משחקי חברה, ואירועים למגזר הפרטי והכללי. השילוב בין שירות ואיכות הביאה את החברה למעמד מוביל בתחום וברת סמכא בענף הבידור והפנאי.

בין מתקני ומוצרי החברה ניתן למצוא מגוון אטרקציות לארועים כגון:

כמו כן, אנו משכירים מגוון אטרקציות וספורט אתגרי כמו:

ועוד!

עוד בתחומי התמחות החברה:

בנוסף לפעילות השוטפת בחברה, מתוק וקופץ מתחרה גם במכרזי עיריות, מועצת מקומיות ומשרדים ממשלתיים וכן עבודה רבה מול חברות.

בשנים האחרונות הכניסה החברה מתקנים ומוצרים בשיטת “כל אחד יכול “, בשירות זה הלקוח יכול לקחת לבדו את המתקן או מוצר ולהפעיל בכוחות עצמו ללא צורך במפעיל מטעם החברה דבר החוסך עלויות.

“מתוק וקופץ” שמה דגש על בטיחות ועל כן כל מתקני החברה עומדים בכל תיקני הבטיחות הנדרשים ע”י מכון התקנים הישראלי (מת”י) וכן עוברים בדיקת מהנדס בטיחות אחת לשנה על מנת לוודא את תקינות המתקן ולעמוד ברמת הבטיחות הגבוהה ביותר, כמו כן יש לציין שהחברה פועלת לפי כל כללי הבטיחות הנדרשים בחוק לרבות רשיון מפעיל שע”י המרכז למתנסי”ם ומשרד החינוך, אישור מהנדס בטיחות שנתי וביטוח צד ג’ כמתחייב . 

החברה מספקת שירותים ע”ב השכרה שעתי / יומי וכן הפעלה בבית הלקוח ע”פ דרישה.

“מתוק וקופץ” שמה דגש על איכות מקצועיות ושירות כערך עליון אשר מתבטא הן באיכות המוצרים והן באיכות אנשי הצוות המיומן והאדיב דבר אשר הביא את מעמדה למעמד המוביל בתחום.

הצוות המקצועי ישמח לעמוד לשירותכם ולהפוך את האירוע שלכם להצלחה.

צרו קשר עוד היום לבירורים, הזמנות ולקבלת ייעוץ!  054-8072574 / 054-9277188


חייגו אלינו
× בואו נדבר