מתנפחים להשכרה , מתנפחים לילדים להשכרה , מתנפחים לגיל הרך להשכרה

מתוק וקופץ בגלל


מתנפחים להשכרה

רוצים להפתיע את ילדכם ? לעשות אירוע בלתי נשכח ?   רוצים להוסיף שואו לכל סוג של אירוע שעולה לכם בראש ?  ידוע הדבר שהמפגש בין מתנפחים לילדים זהו מפגש מנצח, המתנפחים שלנו בפעילות שלכם ישאירו את הילדים עם זיכרון חווייתי שלא ישכח מהאירוע.

חלקנו בוודאי חושבים שבכדי שבאירוע שלנו תהייה גם האטרקציה הזו שנקראת מתנפחים עלינו לעמול קשה , זה מסובך ומסורבל , הוצאה כספית כבדה , דואגים לבטיחות הילדים , אז בשביל כל החששות הללו במתוק וקופץ נדאג לנפץ לכם את כל המיתוסים בנושא ונשמח להוכיח לכם לקוחותינו היקרים כמה הדבר פשוט ולא כרוך בכל כך הרבה אנרגיות. להיפך ..

אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מתנפחים לגיל הרך להשכרה ,מתנפחים להשכרה , באיסוף עצמי במינימום השקעה ובמינימום עלות , המתנפחים שלנו קלים מאוד לשינוע ולתיפעול ונכנסים לרכב פרטי.

כל שעליכם לעשות זה לבחור מתקן מהקטגוריה , ליצור עימנו קשר ונוכיח לכם כמה שהדבר פשוט וחווייתי .

נוסף על כך ישנה גם האפשרות שאנו נביא לכם את המתקן עד לבית וגם נפתח לכם אותו בתוספת עלות מינימלית על ההובלה.

בנוסף למתנפחים לגיל הרך אנו מספקים מתנפחים ואטרקציות לבתי ספר , למועצות מקומיות , לבתי ספר , עיריות , קניונים , מסעדות אירועים , אולמות אירועים , מוסדות , חברות פרטיות ועוד..

חשוב לדעת ! הילדים שלכם חשובים לנו לא פחות מכם ולכן אנו נותנים דגש ללא פשרות על כל נושא הבטיחות , אנו עובדים לפי כל כללי הבטיחות החקוקים בחוק, המתקנים שלנו מאושרים אחת לתקופה על ידי מהנדס בטיחות , אנו נושאים בתעודה המורה על רישיון של מפעילים מתנפחים על ידי מרכז המתנסים של משרד החינוך.

חברת מתוק וקופץ צברה שנים של עשייה בעולם האירועים ורכשה ניסיון עשיר בתחום.

מתנפחים להשכרה לגיל הרך

מתנפחים להשכרה , מתנפחים לגיל הרך

נשמח להיות הבחירה שלכם ומהר מאוד תבינו שעם השירות והצוות המקצועי והאדיב שלנו לא טעיתם ושתצאו מאושרים ומרוצים . (: