מתנפחים לבריכה

מתנפחים לבריכה

מתנפחים לבריכה

החורף כבר נמצא ממש לקראת הסוף וזו ההזדמנות להתכונן לקיץ הישראלי החם ולהצטייד עם מתנפחים לבריכה ולבית. הרי תמיד אנחנו מחפשים מה אפשר לעשות עם הילדים ולפעמים כל מה שבא לנו זה פשוט להיות בבית ולסגור פינות כמו כביסות, קניות, ניקיונות. אבל כדי שזה יקרה, הילדים שלנו צריכים תעסוקה, אחרת זה לא באמת אפשרי ויהיה יותר בלאגן ממה שיש עכשיו.

בנוסף, בסוף תמיד מגיע הרגע שאנחנו מרגישים לגמרי שבעים מכל הגינות הציבוריות ברדיוס של הבית, מרגישים שדי…מיצינו את הקניונים והאטרקציות שלמדינת ישראל יש להציע לנו ופשוט רוצים לפתוח את הדלת, לצאת לגינה ולעשות כיף חיים עם הילדים. מתנפחים לבריכה היא אטרקציה בפני עצמה שתהפוך את הגינה שלכם למגרש משחקים אחד גדול.

במקום להעביר עוד שעה מול המסכים, זו הדרך הטובה ביותר לאפשר לילדים שלנו להזיז קצת את הגוף, לרוץ, לקפוץ ולהשתולל, לבוא אחד עם השני באינטראקציה ולהזמין אליהם הביתה חברים, שכנים ובני משפחה קרובים כדי להעביר עוד יום או אחר הצהריים חופשיים בכייף. בהשקעה כספית חד פעמית, אתם מביאים לעצמכם הביתה את ה-אטרקציה – מתנפח לבריכה או למים שפשוט כיף שיש בחצר. זו גם אחלה פעילות בימי הולדת.

אם אתם רוצים רק להשכיר את המתנפח לתקופה קצרה או אירוע אחד, זה גם אפשרי.

מתנפחים לבריכהאילו מתנפחים אנחנו מציעים לכם?

  • מגלשת מים בצורת דולפין – מתחת לזנב של הדולפין הענק יש סולם עליו הילדים מטפסים ואז מתגלשים.
  • מגלשת חבית – הילדים מטפסים בסולם שממוקם ממש מאחורי החבית ומתגלשים ישר לבריכת המים.
  • מגלשת מים תנין – הזנב של התנין הענק הוא בעצם סולם עליו הילדים מטפסים ואז מתגלשים.
  • מגלשת קצף – הילדים מטפסים בסולם שממוקם ממש מאחורי המגלשה ומתגלשים ישר לבריכת המים.
  • בריכת שכשוך במים – הילדים מטפסים בסולם שממוקם ממש מאחורי המגלשה ומתגלשים ישר לבריכת המים.
  • גשר ענק צף על המים – הילדים מטפסים בסולם הממוקם מאחור ומתגלשים אל בריכת המים.

כל המתקנים שלנו בטיחותיים ועוברים בדיקה של מהנדס בטיחות מומחה. כל המתקנים עוברים ניקיון. תמיד תוכלו לפנות אלינו בכל שאלה. אז קדימה! למה אתם מחכים? השאירו את הפרטים שלכם בעמוד הצור קשר ואנחנו נחזור אליכם ממש בקרוב.

שתפו אותי


חייגו אלינו
× בואו נדבר