הפקת אירועים בבתי ספר – המדריך השלם

הפקת אירועים בבתי ספר - המדריך השלם
הפקת אירועים בבתי ספר - המדריך השלם

הפקת אירועים בבתי ספר – המדריך השלם

בתי ספר רבים פונים אלינו כיוון שהם מעוניינים לערוך בו אירועים שונים ומחפשים רעיונות מקוריים שיהפכו את האירוע למוצלח במיוחד.

הפקת אירועים בבתי ספר – המדריך השלם

הפקת אירוע איכותי

השלב הראשון בתכנון כל אירוע הוא שלב החשיבה וסיעור המוחות יחד כדי להגיע למסקנות אילו מתקנים יהיו הנכונים ביותר לכל אירוע ספציפי.

צוות ההפקה שלנו מציע כמה וכמה אפשרויות ומתוכן בוחרת הנהלת בית הספר את הפריטים הנראים לה ביותר, על פי אופיו של האירוע וגילם של הילדים.

ימי כיף בבית הספר

ימי כיף נועדו לשבור את שגרת הלימודים ולתת לילדים להתפרק לאחר תקופת מבחנים לדוגמה, וליהנות משפע של מתקנים משעשעים.

אחת האופציות היא להעמיד במגרש או בחצר של בית הספר מתקנים מתנפחים הקיימים בשפע של דגמים. אם האירוע יהיה בקיץ מוסיפים גם מתנפחים רטובים ומגלשות מים לשמחתם הרבה של התלמידים שעולים וגולשים במתקן ללא הרף.

הפקת אירועים בבתי ספר - המדריך השלם

יום של משחקים

אופציה חדשנית היא להעביר לאולם הספורט של בית הספר או למקום התכנסות אחר שפע של משחקים כדי שהילדים יעברו ממתקן למתקן, יחשפו ליכולות שלהם בכל אחד מהמשחקים וייהנו ממשחקים מאתגרים ותחרותיים.

בין המשחקים שיובאו יהיו באולינג, גולף ומיני גולף, משחקי מציאות מדומה, משחקי רצפה, קרטינג פדלים, תא כסף ועוד אופציות רבות שיסקרנו וירתקו את כל הילדים.

אנו מעשירים את מלאי המשחקים באופן תדיר כך שהאפשרויות מתחדשות והילדים נהנים ממשחקים חדשניים שיוצרים סביבם הנאה רבה.

יריד לונה פארק אטרקטיבי

אפשרות נוספת לימי כיף לקראת חגים או לכל סיבה משמחת אחרת היא יריד המזכיר את מה שקורה בלונה פארק. משחקי מזל כמו עמדת באזאר, פול פגיעה, צלחת מעופפת, קליעה למטרה, השחלת טבעות ואין ספור אפשרויות נוספות.

כל ילד בתורו מנסה את מזלו בכל דוכן ונהנה מקריאות ההתלהבות של חבריו המדרבנים אותו להצלחת המשימות השונות. חוויה עוצמתית מאד שגורמת להרבה מאד סיפוק והנאה לכולם.

הפקת אירועים בבתי ספר - המדריך השלם

ציוד נלווה לכל אירוע

למען הצלחת כל אחד מהאירועים, אנו דואגים להביא עמנו את הציוד הנלווה הנדרש לכל אחד מהם על פי אופיו והאטרקציות שהוזמנו אליו. אם האירוע מתקיים בשעות בין הערביים או בשעות הערב, אנו דואגים לתאורת חשמל ולגנרטור חירום שיעזור לנו להאיר את המקום בעת הצורך.

אם במהלך האירוע תתקיים מסיבת קריוקי אנו דואגים למיקרופונים איכותיים ולציוד הגברה שיגרמו לכך שהמסיבה תהיה קצבית, שמחה ומלאת אנרגיה.

יום ספורטיבי

לאירוע שהוא בעל אופי ספורטיבי, נדאג לשפע משחקי ספורט שחלקם יתקיימו על מזרני ספורט, על הדשא או במתקני ספורט ייעודיים. הילדים ייהנו גם מהתנסות בנהיגת מרוצים במכונות קרטינג ובשפע של משחקים ספורטיביים ייחודיים.

הפקת אירועים בבתי ספר - המדריך השלםמכונות מזון

לאחר הוצאת האנרגיה במשחקים השונים, ישמחו הילדים לטעום שפע של מאכלים טעימים שיוכנו במקום. אנו מספקים מכונות מזון, דוכני מזון והיצע נרחב של שתייה כמו ברד או לימונדה ארוחות משביעות כמו המבורגרים, שניצל וצ'יפס ולסיום החלק הקולינרי גם קינוחים כמו פופ קורן, וופל בלגי, צמר גפן מתוק, מפל שוקולד, תירס והפתעות רבות נוספות על פי בחירת הנהלת בית הספר.

אנו מקפידים על רכישת חומרי גלם טריים ובטיב מעולה למען בריאותם של הילדים, כל הציוד עובר ניקיון יסודי לאחר כל אירוע ולפני האירוע הבא.

גימיקים

נוכל לספק לכל אירוע בכל בית ספר הרבה מאד גימיקים שיעשו את ההבדל בין אירוע רגיל לאירוע יוצא דופן שידברו עליו במשך חודשים. לדוגמה קיר דונאטס, מראות סלפי, קונסולות מתקדמות, עמדות מולטימדיה, בועות סבון ענקיות, פינות זולה, קולנוע ועוד.

אנו מתייחסים לכל התלמידים כאילו הם ילדינו ולכן מעניקים תשומת לב רבה לתקינותם של המתקנים והמשחקים, לבטיחותם ולשמירה על בריאותם של הילדים לאורך כל הדרך.

שתפו אותי


חייגו אלינו
×

Powered by WhatsApp Chat

× בואו נדבר