מתנפחים לילדים

מתנפחים לילדים

מתנפחים לילדים

בעבר כשאנחנו היינו ילדים, היינו מבלים המון זמן בחוץ, מוציאים לא מעט אנרגיה, משחקים במשחקים כמו קלאס, גומי, מחבואים ותופסת.

היום, בעקבות השינויים שחלו ופריצתה של המדיה הדיגיטלית, הילדים שלנו מבלים המון שעות מול המסך, משהו שאנחנו ההורים לפעמים מנסים להגביל או אפילו להילחם ולא תמיד מצליחים לעשות זאת בהצלחה.

כתוצאה מכך, אנו רואים פחות ופחות ילדים משחקים באותם משחקים של פעם מה שגורם לילדים שלנו להוציא הרבה פחות אנרגיה ומשם הדרך לבעיות קשב וריכוז, השמנת יתר ושאר מצבים קלה מאוד.

אז נכון, מחבואים ותופסת כבר פחות רלוונטיים אבל בהחלט יש דרכים אחרות שבעזרתן ניתן לאפשר לילדים שלנו להיות יותר בחוץ ולהוציא יותר אנרגיה. אחת הדרכים הטובות לעשות זאת היא באמצעות מתנפחים לילדים. אנחנו במתוק וקופץ מתמחים בשיווק והפצה של מתנפחים צבעוניים, גדולים, כיפיים ומעל הכל בטיחותיים, כך שהילדים שלכם יוכלו בכל פעם שיש מזג אויר נוח בחוץ, לפתוח את החלון או הדלת ולצאת החוצה לשחק. המתנפחים מגרים את הילדים לקפוץ, לרוץ ולהשתולל ויש לזה המון המון יתרונות…

מתנפחים לילדיםאילו מתנפחים אנחנו מציעים לכם ולילדים שלכם?

  • מתנפחים גדולים – מגיעים במגוון של צורות כמו טירה פיל, טירה 5X5, מיטת שעשועים, מגלשת טיפוס, אתגרון מכשולים, ארמון צעצועים, טירה בצורה של ג‘ירפה, באנג‘י ראן, הפל אותי, זית סומו, זירת אגרוף, קיר טיפוס ובאנג‘י גובה. המתקנים צבעוניים ויפים, מתאימים לבתי קרקע או בתים עם חצר רחבה, מוסדות ועוד.
  • מתנפחים רטובים ומגלשות מים – מגלשת מים בצורת דולפין, מגלשה חבית, מגלשת קצף, מגלשת מים בצורת תנין, בריכת שכשוך עם מים וגשר צף על המים. מתאים לבתים עם בריכה, קאנטריים שכונתיים, בריכות ציבוריות, קייטנות קיץ ולבים בהם יש חצר גדולה עם מקום.
  • מתנפחים לגיל הרך – מתנפחים אלו מתאימים לגיל 6 או עד גיל מתנפח בצורת כלב, מתנפח טירה, מתנפח פעלולן, מתנפח נסיכות, מתנפח ארמון כדורים סגור, מתנפח בצורת אווירון, מתנפח ג‘ונגל ומתנפח בצורת פילפילון.

מתנפחים לילדיםהיתרונות של מתנפחים

כאמור, היתרון החשוב והמרכזי ביותר בהשכרת או רכישת מתנפח הביתה הוא שכך הילדים שלנו יכולים לבלות יותר זמן בחוץ ולהוציא אנרגיה, לקפוץ ולרוץ. בנוסף, זה מביא אותם אחד עם השני באינטראקציה וזה גם משהו שמאוד חשוב בעידן האינטרנט והסמארטפונים. דבר נוסף הוא שכאשר לנו ההורים יש לא מעט סידורים בבית או בחוץ, הילדים יכולים לשחק ולהעסיק את עצמם בלי להשתעמם.

שתפו אותי


Call Now Buttonחייגו אלינו
×

Powered by WhatsApp Chat

× בואו נדבר